AUA! 2018/2019

CHALLENGE YOURSELF. MAKE THE DIFFERENCE.

Studuješ bakalářský, navazující/magisterský nebo doktorský program?

Angelini University Award vyzývá vysokoškolské studenty všech oborů, aby připravili svůj vlastní projekt pro zlepšení kvality života!

 

Motto ročníku 2018/19 je Duševní zdraví – zvyšování kvality života. Nepropásněte příležitost získat nové zkušenosti a přispět svými nápady!

icon1
CENY
icon3
ZNALOSTI
icon5
ZKUŠENOSTI
icon4
KONTAKTY

CO ČEKAT OD ÚČASTI V ANGELINI UNIVERSITY AWARD?

PODÍVEJTE SE, CO ŘÍKAJÍ VÍTĚZOVÉ 1. ROČNÍKU

1. místo v ročníku 2017/18

„Když jsem zjistil, že pod téma 1. ročníku AUA spadá také zvládání infekcí v nemocnicích, bylo o mojí účasti rozhodnuto. Ve své disertační práci se věnuji typizaci multizeristentních bakterií způsobujících infekce spojené s nemocniční péčí a možnost prezentovat výsledky, rozšířit povědomí o této problematice a získat kontakty pro případnou budoucí spolupráci mi přišly jako lákavé. Stačilo dát dohromady tým, poslat přihlášku a vrhnout se na zpracování projektu. Pár měsíců po odevzdání projektu nás čekala další zkouška. Tou byla prezentace našeho projektu odborné porotě a posléze i všem přítomným tak, aby naše poměrně vědecky náročné téma zaujalo a přesvědčilo o svém přínosu. S prezentacemi odborné veřejnosti z našeho oboru máme bohaté zkušenosti, toto pro nás ovšem byla opravdu výzva. Ubrat na odbornosti, přidat na atraktivitě a srozumitelnosti i pro kolegy z úplně jiných oborů a zaujmout stylem prezentace. To vše se nám i díky propojení tématu nozokomiálních infekcí se světem Star Wars povedlo – bakteriální klony útočily, typizační síla se probudila a nová naděje pro pacienty nakonec povstala. Porotu jsme přesvědčili, publikum zaujali a bohatší o spoustu zážitků i nových poznatků jsme si nakonec odnesli první místo. Angelini University Award je soutěž přinášející spousta nových zkušeností, informací, kontaktů i nápadů a za sebe můžu říci snad jen „Jděte do toho, stojí to za to!“.​

 

Matěj Bezdíček
Dita Říčná

Do soutěže AUA!2018 jsme se rozhodli přihlásit, protože nás zaujalo téma boje s antibiotickou resistencí bakterií, která představuje jedno z největších zdravotních rizik současnosti. Celou problematiku jsme se pokusili zanalyzovat a přijít s proveditelným řešením. Rozhodli jsme se zaměřit na spolupráci pacientů s lékaři. Náš prvotní nápad na vytvoření mobilní aplikace pro pacienty jsme postupně pilovali na pravidelných schůzkách, a přestože nikdo z nás neměl předchozí zkušenosti s vývojem aplikací, o to větší výzva celý projekt byl. Během práce na našem projektu jsme si kromě samotného vývoje aplikace vyzkoušeli například i základy marketingu na sociálních sítích a popularizaci vědy. Účast v soutěži vřele doporučujeme!

 

Lukáš Pekárek
Filip Kaufman
Pavel Dědek
Vojtěch Vrba

2. místo v ročníku 2017/18

ZPRÁVY

Angelini Pharma Česká republika

Angelini zaujímá na trhu vedoucí postavení v oblasti ochrany zdraví a prevence a její výrobky jsou přirozenou každodenní volbou.