CHALLENGE YOURSELF. MAKE THE DIFFERENCE.

Studuješ bakalářský, navazující/magisterský nebo doktorský program?

Angelini University Award vyzývá vysokoškolské studenty všech oborů, aby připravili svůj vlastní projekt pro zlepšení kvality života!

 

Motto soutěže je Health Crisis Solution / Řešení zdravotní krize. Nepropásněte příležitost získat nové zkušenosti a přispět svými nápady!

PRIZE
CENY
ico4_12
ZNALOSTI
ico3
ZKUŠENOSTI
ico4
KONTAKTY

CO ČEKAT OD ÚČASTI V ANGELINI UNIVERSITY AWARD?

PODÍVEJTE SE, CO ŘÍKAJÍ VÍTĚZOVÉ MINULÉHO ROČNÍKU

1. místo v ročníku 2020/21

 

 

„Ačkoli za realizací projektu stál velký kus práce, vzpomínáme na ni s úsměvem, protože nás to opravdu bavilo! Zakomponovávat cvrččí prášek do pokrmů tak, aby se nic nepoznalo, a přesto se to významně projevilo na jejich nutričním složení; naučit se pomocí informačních brožur předávat odborné informace laické veřejnosti a tvorba propagačního videa – hohó, to jsme si opravdu užili. A stejně tak finální večer, který přestože se konal virtuálně, byl zpracovaný tak dokonale, že nám umožnil se cítit jako nějaké superstar,“

 

Kosečková, Krulíková

 

 

„Soutěž nám přinesla mnohé výzvy, díky kterým jsme dokázali náš projekt dostat tam, kde se nám před rokem ani nesnilo. Druhé místo bylo třešničkou na dortu, která nás ujistila, že tvrdá práce se vyplácí a my jsme za to nesmírně vděční. Hlavní náplní našeho projektu „Jím za dva“ je tolik potřebná edukace těhotných žen o správné výživě. Začátky jsme směřovali na sociální síť instagram, která je v této době velmi populární. Díky výhře se však neustále přibližujeme k našemu cíli, a to vydat vlastní brožury,”

 

Šárka, Alžběta, Helena, Tomáš

2. místo v ročníku 2020/21

3. místo v ročníku 2020/21

 

 

Přihlášení se do soutěže Angelini University Award bylo skvělou zkušeností, kterou můžeme každému jenom doporučit. My jsme se přihlásily do ročníku, jehož tématem bylo: „Lepší výživa, lepší zdraví“, neboť už předtím jsme přemýšleli o tom, jak usnadnit život lidem s dietními omezeními. V dnešní době ještě stále většina zdravotnických zařízení bohužel využívá dietní systém dle Doberského, který ale vznikl již v 50. letech minulého století a nereflektuje tak nové poznatky ve výživě. Náš projekt Diety pro zdraví se snaží ve spolupráci s předními českými odborníky na nutrici převést nové Metodické doporučení pro zajištění stravy a nutriční péče pacienta, které vyšlo v září minulého roku, do praxe. A to jak mezi pacienty, tak mezi odborníky z praxe. Vytvořili jsme webové stránky, které plánujeme i nadále rozšiřovat a do budoucna chceme vytvořit i mobilní aplikaci a tištěné materiály k jednotlivým dietám. To, že jsme se umístili na 3. místě v tak velké konkurenci skvělých projektů nám dodalo ještě více motivace pokračovat v tom, co děláme. Tak nám držte palce do budoucna!

 

Mocková, Soperová, Poláčková

ZPRÁVY

Angelini Pharma Česká republika s.r.o.

Angelini zaujímá na trhu vedoucí postavení v oblasti ochrany zdraví a prevence a její výrobky jsou přirozenou každodenní volbou.