Přihlas se spolu se svým týmem do Angelini University Awards, přispěj k digitalizaci zdravotnictví a vyhraj až 100 000 Kč 
(4 000 eur) na podporu svého projektu.

 

Stačí sehnat alespoň dva další parťáky do týmu. Podmínkou je, že musíte být studenty VŠ v Česku nebo na Slovensku. Vítězem se stane ten, kdo navrhne smysluplné a inovativní využití digitálních technologií, procesů nebo umělé inteligence v oboru zdravotnictví.

Tak neváhej a pojď do toho.

Angelini University Award - contribute to development

Přispěj k vývoji zdravotnictví

Angelini University Award - find out what's in you

Zjisti, co v tobě je

Angelini University Award - get useful contacts

Získej užitečné kontakty

Angelini University Award - Win up to CZK 100,000

Vyhraj až 100 000 Kč

CO ŘÍKAJÍ VÍTĚZKY A VÍTĚZOVÉ MINULÉHO ROČNÍKU?

1stplace-2023

Na jídlo se nešlape

1. místo v ročníku 2020/2021

„Přestože nás realizace projektu stála velký kus práce, vzpomínáme na ni s úsměvem, protože nás opravdu bavila! Pracovali jsme na obohacení pokrmů o cvrččí prášek tak, abychom nezměnili jejich chuť a zároveň vylepšili nutriční složení. Naučili jsme se předávat odborné informace laické veřejnosti a taky jsme si užili tvorbu propagačního videa. Bonusem byl dokonalý finální večer, který nám umožnil cítit se jako superstars.”

 

Pavlína Kosečková a Martina Krulíková

Jím za dva

2. místo v ročníku 2020/2021

„Soutěž nám přinesla spoustu výzev, díky kterým jsme dokázali náš projekt dostat tam, kam se nám ani nesnilo. 2. místo bylo třešničkou na dortu, která nás ujistila, že tvrdá práce se vyplácí. Díky výhře se neustále přibližujeme našemu cíli, a to vydat vlastní edukativní brožury o výživě těhotných žen.”

 

Šárka Lindovská, Alžběta Duchoňová, Helena Vaclová 
a Tomáš Konečný

2ndplace-2023
3rdplace-2023

Diety pro zdraví

3. místo v ročníku 2020/2021

„Angelini University Awards byly skvělou zkušeností, kterou každému jenom doporučujeme. Přihlásily jsme se do ročníku, jehož tématem bylo Lepší výživa, lepší zdraví, protože jsme už dříve přemýšlely, jak usnadnit život lidem s dietními omezeními. V našem projektu se ve spolupráci s předními českými odborníky na nutrici snažíme převést nejnovější výživová doporučení do praxe. Umístění na 3. místě v tak velké konkurenci nám dodalo ještě více motivace pokračovat v tom, co děláme.“

 

Eliška Mocková, Leontýna Soperová a Petra Poláčková

Teď jste na řadě vy – těšíme se na vás a na vaše nápady!

Máš nějaké otázky? Na ty nejčastější odpovídá prof. Angelo ve videu, tak si ho poslechni. Pro další informace prozkoumej web nebo nám napiš na angeliniaward@angelini.cz.

Angelini Pharma

Angelini zaujímá na trhu vedoucí postavení v oblasti ochrany zdraví a prevence a její výrobky jsou přirozenou každodenní volbou.