CHALLENGE YOURSELF. MAKE THE DIFFERENCE.

Studuješ bakalářský, navazující/magisterský nebo doktorský program?

Angelini University Award vyzývá vysokoškolské studenty všech oborů, aby připravili svůj vlastní projekt pro zlepšení kvality života!

 

Motto ročníku 2020/21 je Better Nutrition – Better Health / Lepší výživa – Lepší zdraví. Nepropásněte příležitost získat nové zkušenosti a přispět svými nápady!

compete yellow
CENY
learn yellow
ZNALOSTI
experience yellow
ZKUŠENOSTI
network yellow
KONTAKTY

CO ČEKAT OD ÚČASTI V ANGELINI UNIVERSITY AWARD?

PODÍVEJTE SE, CO ŘÍKAJÍ VÍTĚZOVÉ 2. ROČNÍKU

1. místo v ročníku 2019/20

 

 

 

Angelini University Award nám dala jedinečnou příležitost sdílet naše zajímavé výsledky s lidmi mimo náš obor!  Díky této soutěži jsme mohli předat dál naše znalosti o tom, jak je prenatální vývoj a placenta důležitá pro vývoj mozku plodu a jaký má vliv na duševní zdraví později v životě. Pravidla soutěže nebyla složitá, organizační výbor byl velmi přátelský a celou dobu soutěže nám pomáhal, což zjednodušovalo průběh přihlášky. Nicméně, nejlepší částí bylo semifinále a finále. Díky přátelskému prostředí jsme se cítili příjemně, a to navzdory stresu z těsného limitu tří minut pro prezentaci. To vše nám pomohlo dostat ze sebe to nejlepší. Prezentace všech týmů byly nesmírně zajímavé, mnoho jsme se naučili a bylo úžasné vidět, z kolika různých úhlů se můžeme dívat na jedno stejné téma –„Duševní zdraví“. A vyhrát 1.místo letošní Angelini University Awards pro nás bylo pomyslnou třešničkou na dortu celého úsilí. Všem soutěživým týmům vřele doporučujeme, aby se přihlásili do dalšího ročníku soutěže, který má opět velmi zajímavé téma „Lepší výživa – Lepší zdraví“ – ujišťujeme vás, bude to jízda 😊

 

Rona, Hana, Veronika, František

 

 

 

Soutěž AUA byla pro náš tým @kpsychologovi nesmírně přínosná a obohacující.

Hlavní myšlenka, že nemusíme být blázni, abychom chodili k psychologovi, se nám díky AUA podařila rozšířit mezi další lidi. Projekt se snaží pomáhat lidem na cestě za psychologem, a to pomocí webových stránek a instagramového profilu.

Tam se snažíme jednoduchými příspěvky přiblížit tabuizované téma návštěvy psychologa a hlavně dát do povědomí lidí, že pečovat o své psychické zdraví je stejně důležité jako o to fyzické.  Příspěvky se snažíme udělat tak, aby zaujaly hlavně mladou generaci a zároveň abychom ukázali, že psychologové jsou taky jen lidé z masa a kostí. Během letošního, trochu netradičního roku, jsme v rámci coronaviru přišli s programem #nekaslinasebe, kdy jsme lidem pomáhali, jak se z tohoto období nezbláznit. Díky tomu vznikl i online program #nekaslinasebe, do kterého se zapojilo 12 holek na 1 měsíc. A co bylo jeho cílem? No přece na sebe nekašlat. Holky se naučily, jak se v běžném dni zastavit, udělat něco pro sebe a prožívat své emoce. Za celou dobu našeho působení jsme pomohli 290 lidem vyhledat psychologa a odepsali na víc než 7000 zpráv. Projekt @kpsychologovi je důkazem toho, že když se spojí lidé z různých oborů se skvělou myšlenou, všechno jde. A díky AUA tuhle myšlenku šíříme dál.

 

Tereza, Petra

2. místo v ročníku 2019/20

3. místo v ročníku 2019/20

 

 

 

Celé soutěžní odpoledne se neslo v příjemném duchu a bylo zajímavé vidět nápady všech talentovaných účastníků soutěže. Našemu klinickému týmu se podařilo umístit na stupni vítězů s úspěšným projektem “Edukace psychiatrických pacientů”. Náš tým se snažil zlepšit spolupráci pacientů prostřednictvím edukace a posílení vlastní zodpovědnosti pacienta k léčbě. V rámci projektu byla vytvořena edukační brožura, která pomáhá pacientům v domácích podmínkách dodržovat léčebný plán. Cílem našeho projektu bylo i posílit mezioborovou spolupráci lékařů a farmaceutů, což se nám podařilo i v klinické praxi. Moc děkujeme všem za podporu a chceme do budoucna pokračovat v projektu v plném pracovním nasazení.

 

Za tým, Jana Michalcová

ZPRÁVY

Angelini Pharma Česká republika

Angelini zaujímá na trhu vedoucí postavení v oblasti ochrany zdraví a prevence a její výrobky jsou přirozenou každodenní volbou.