O ANGELINI

Angelini Group

Skupina Angelini se, i přes dnešní rozmanitost činností, stále drží svých farmaceutických kořenů a stejného poslání. To je především každodenní péče o člověka, o jeho stálé duševní i tělesné zdraví a pohodu.

 

V oblasti Pharma, je společnost Angelini “Integrated company” (integrovanou společností) zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou a obchodováním s aktivními látkami, originálními a generickými léky, léčivými produkty a doplňky stravy. Na mezinárodní úrovni se společnost Angelini soustředí především na oblast léčby bolesti a zánětu, neuropsychiatrie a infečních nemocí. Společnost má svá sídla v Itálii, Španělsku, Portugalsku, Rakousku, Polsku, České republice, Slovensku, Německu, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Řecku, USA, Rusku a Turecku, kde je zaměstnáno zhruba 3 000 osob, z nichž je přibližně 100 vědeckých pracovníků a v obchodních strukturách pracuje okolo 1 000 zaměstnanců.

Angelini v České republice

Angelini zaujímá na trhu vedoucí postavení v oblasti ochrany zdraví a prevence a její výrobky jsou přirozenou každodenní volbou.

 

Angelini vyrábí a dodává na trh výrobky pro zdraví lidí a zlepšení kvality jejich života. “Naším posláním je být blízko lidem, uspokojovat jejich každodenní potřeby nabídkou účinných a prověřených produktů ve vysoké kvalitě, při zajištění stabilních dodávek a dostupnosti.”

 

Základní vizí společnosti je být přirozenou volbou v oblasti zdraví, duševní pohody a prevence.