O ANGELINI

ANGELINI PHARMA

Angelini Pharma se, i přes dnešní rozmanitost činností, stále drží svých farmaceutických kořenů a stejného poslání. Zaměřuje se na každodenní péči o člověka, jeho duševní i tělesné zdraví a pohodu.

V oblasti Pharma je společnost „Integrated company“ (integrovanou společností) zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou a obchodováním s aktivními látkami, originálními a generickými léky, léčivými produkty a doplňky stravy. Na mezinárodní úrovni se společnost soustředí především na oblast léčby bolesti a zánětu, neuropsychiatrie a infekčních nemocí. Svá sídla má v Itálii, Španělsku, Portugalsku, Rakousku, Polsku, České republice, Slovensku, Německu, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Řecku, USA, Rusku, Turecku a zaměstnává zhruba 3 000 osob.

Angelini Pharma
v České a Slovenské republice

Naše společnost vyrábí a dodává na trh výrobky pro zdraví lidí a zlepšení kvality života. Chceme být blízko lidem, uspokojovat jejich každodenní potřeby nabídkou účinných a prověřených produktů ve vysoké kvalitě, při zajištění stabilních dodávek a dostupnosti.

 

Naším cílem je být přirozenou volbou v oblasti zdraví, duševní pohody a prevence.