Jdeme do finále třetího ročníku!

  • 19 srpna, 2020

Účastníci třetího ročníku soutěže Angelini University Award ukázali nesmírné odhodlání a navzdory nelehké situaci, kterou s sebou přinesla pandemie koronaviru dál pracovali na svých přihlášených projektech. S ohledem na ztížené podmínky jsme jim umožnili odevzdání projektů až do poloviny června.

Mezi odevzdanými projekty se objevily mobilní aplikace, materiály pro pacienty s duševním onemocněním, vědecké práce, projekty pro školy a také online platformy. Všechny odevzdané práce během uplynulých týdnů nezávisle na sobě zhonotili porotci – MUDr. Renata Kellnerová a PharmDr. Mirek Kovářík ze společnosti Angelini Pharma Česká republika, ke kterým se přidali doc. MUDr. Libor Ustohal, Ph.D. z Psychiatrické kliniky v Brně Bohunicích a MUDr. Jakub Vaňek z Psychiatrické kliniky FN Olomouc. Nyní se my i soutěžící připravujeme na velké finále celého ročníku, kterého se můžete účastnit i vy!

 

Přidejte se 10. září k nám

Pokud chcete blíže poznat letošní semifinalisty nebo poznat naši soutěž a zjistit, co účast v ní obnáší, máte poprvé možnost se účastnit závěrečné akce.

Ta se letos uskutěční 10. září v brněnském VIDA! Science Centru od 14 hodin . Rámcový harmonogram a seznam projektů, které budou jejch autoři prezentovat v rámci semifinále a finále najdete v pozvánce .

Pokud máte zájem o účast, prosíme, abyste se zaregistrovali prostřednictvím formuláře níže – pomůžete nám tak celou událost uspořádat v souladu s hygienickými požadavky.