První ročník #AUA míří do finále

  • 28 května, 2018

Uvidíme se 12. června v Impact Hub Brno

Z třicítky původně přihlášených týmů zůstalo 15 porotou vyvolených projektů, které svedou poslední bitvu o výhry v celkové hodně přes dvě stě tisíc korun.

Co máme před sebou?

V úterý 12. června se sejdeme na Cyrilské 7 – pomyslnou arénou se nám stane Open Space coworkingového a networkingového centra Impact Hub Brno.

Semifinálové kolo bude mít podobu 3minutových vystoupení všech 15 vybraných týmů a jejich cílem bude zejména znovu oslovit porotu, která se s projekty podrobně seznámila při čtení odevzdaných prací. Následně porota vybere 5 týmů, které ji nejvíce zaujaly jak odevzdanou prací, tak právě tímto krátkým vystoupením.

A jdeme do finále.

Hned poté dostane každý tým z „top 5“ dalších sedm minut, ve kterých si musí získat srdce a hlavně hlasy přítomného publika.

Pravidla pro obě vystoupení jsou stejně jednoduchá:

  • prezentace se může ujmout jeden či více z členů přihlášeného týmu (klidně i garant),
  • vypomoci si prezentující můžou klasickou prezentací či jakoukoliv rekvizitou, kterou si přinesou, ale nikým z publika,
  • po celou dobu vystoupení je možné být pouze na „podiu“
  • všechna vystoupení budou v češtině nebo slovenštině.

Vítěze určí „hlas lidu“

Každý z účastníků akce (ať už člen soutěžního týmu, porotce či host), kromě soutěžících z finálové pětky , bude mít k dispozici jeden hlas a je jen na něm, kterému z týmů „top 5“ ho věnuje.

Celým programem bude provádět zdatná moderátorka, která si dala za cíl zpestřit den doplňkovými a networkingovými aktivitami.